11Април2021

- St Constantine Cyril the Philosopher Secondary School of European Languages

Покана за всички от СОУ за европейски езици - Бъдете нашата публика!

Два състава от СОУЕЕ ще бъдат участници в шестия национален ученически театрален фестивал "Климент Михайлов”. На 28.05 - понеделник от 13.30 ч. на Малка сцена на Драматичен театър ще се представи ДЕТСКА ТЕАТРАЛНА СТУДИЯ на немски език / 3г клас/ с "Мечо тръгва на училище”- постановка Агнес Генова и на 30.05 - сряда - от 15 ч. ТЕАТРАЛНО СТУДИО ”ПРИКАЗЕН СВЯТ”- 4 б клас с "Тошко от Африка” по Ангел Каралийчев - постановка Веселка Петрова. Подкрепете ни с вашето присъствие! Входът е свободен!

ПРОГРАМА
ШЕСТИ  НАЦИОНАЛЕН УЧЕНИЧЕСКИ ТЕАТРАЛЕН ФЕСТИВАЛ
„КЛИМЕНТ МИХАЙЛОВ”

Русе, 27 май – 4 юни 2012 година

27 МАЙ, НЕДЕЛЯ
15  ч. Камерна зала „Слави Шкаров”
ТЕАТРАЛНА ФОРМАЦИЯ”МАГИЯ”-ДТГ”ДИМИТЪР ХАДЖИВАСИЛЕВ”-СВИЩОВ
„КАК ЩЕ ЖИВЕЕМ,АКО НЕ ГОНИМ ИЗМАМАТА” по Ел.Пелин и Й.Йовков
постановка Цветанка Троянова
Начало на  репетиция – 13 ч.
17 ч.Малка сцена „Константин Димчев”
МЛАДЕЖКА ТЕАТРАЛНА СТУДИЯ – НЧ”ИСКРА-1860”-КАЗАНЛЪК
„АНАТОМИЯ НА ПАЯЖИНАТА” от Мария Станкова
постановка Мая Стоянова
Начало на репетиция -14.30 часа

18 ч. Операта
ПРАЗНИЧНО ШЕСТВИЕ НА  УЧАСТВАЩИТЕ СЪСТАВИ
18.30 ч. Голяма сцена  на „Доходно здание”
ТЪРЖЕСТВЕНО ОТКРИВАНЕ НА ФЕСТИВАЛА
ШКОЛА ЗА АКТЬОРСКО МАЙСТОРСТВО”БРУСОВСКИ”-ОУ”ОТЕЦ ПАИСИЙ”-РУСЕ
„ВИШНЕВА ГРАДИНА” от А.П.Чехов
Начало на репетиция – 15 ч.

28 МАЙ, ПОНЕДЕЛНИК
11 ч. Камерна зала
ТЕАТРАЛЕН СЪСТАВ – СОУ”ХРИСТО БОТЕВ”-РУСЕ
„ДАМАТА И ЕДНОРОГЪТ”  по приказка на Леонардо да Винчи
постановка доц.д-р Александър Илиев
Начало на репетиции – 8.30 ч.
13.30 ч. Малка  сцена
ДЕТСКА ТЕАТРАЛНА СТУДИЯ – СОУ „ФР.ШИЛЕР”-РУСЕ
„МЕЧО  ТРЪГВА НА УЧИЛИЩЕ”
 постановка Агнес Генова
Начало на репетиции – 11.30 ч.
15.30 ч.Голяма сцена
ТЕАТРАЛНА ТРУПА”ЯДРЕНАЛИН” – ПГЯЕ”МАРИЯ СКЛОДОВСКА”-БЕЛЕНЕ
„ПОКАНА ОТ ПАРИЖ” Панчо Панчев
постановка Митко  Рупов
Начало на  репетиция – 13 часа
18 ч.Малка сцена
ТЕАТРАЛНА ТРУПА – СОУ”НЕОФИТ РИЛСКИ”- гр.ТВЪРДИЦА
„НОВИТЕ СЕДЕМ ГРЯХА”
 постановка Ганка Палийска
Начало на репетиция – 15.30 ч.
19 ч. Камерна зала
ТЕАТРАЛНА ТРУПА”КЛАСА”- СОУ”ДИМЧО ДЕБЕЛЯНОВ”-БЕЛЕНЕ
„НАПРАЗНИТЕ УСИЛИЯ НА ЛЮБОВТА” от Шекспир
Постановка Митко Рупов
Начало на репетиция – 16ч

29 МАЙ,ВТОРНИК
11ч. Камерна зала
ТЕАТРАЛНА ТРУПА”МАГИМ” –МГ”БАБА ТОНКА”-РУСЕ
„ЖЕНАТА ОТСРЕЩА”  от Яна Добрева
постановка Ася Кулева
Начало на репетиция – 8.30 ч.
14.30 ч.Малка сцена
ТЕАТРАЛНО СТУДИО – ОУ”ВАСИЛ ЛЕВСКИ”-ЛОВЕЧ
„ДЯДО И РЯПА” от Ран Босилек
постановка Стефка Дакова
Начало на репетиция -12.00 ч.
17.30 ч.Камерна зала
ДЕТСКА ТЕАТРАЛНА ТРУПА – ОУ”ИВАН ВАЗОВ”-РУСЕ
„ВКУСНА ПРИКАЗКА” от Маргарит Минков
постановка Ралица Константинова
Начало на репетиция – 15 часа
16.30 ч.Голяма сцена
ТЕАТРАЛЕН КЛУБ”ТАЛЕНТО”-ПГМЕЕЕ-БУРГАС
„КЛУБ”ЩАСТИЕ” от Денко Неделчев
постановка Надя Николова
Начало на репетиция -14 ч.
19 ч.Малка сцена
МУЗИКАЛНО-АРТИСТИЧНА ФОРМАЦИЯ – ПГ”ПРОФ.АСЕН ЗЛАТАРОВ”-ВИДИН
„ДЕЦАТА” –авторска  приказка на учениците от състава
постановка Ели Янакиева
Начало на репетиция – 16 ч.

30 МАЙ,СРЯДА
11 ч.Камерна зала
ТЕАТЪР”220” – ПГЕЕ”М.В.ЛОМОНОСОВ”-ГОРНА ОРЯХОВИЦА
„ВРАЖАЛЕЦ” от Ст.Л.Костов
постановка Рена Дранкюлева
Начало на репетиция – 8.30 ч.
15 ч. Малка сцена
ТЕАТРАЛНО СТУДИО”ПРИКАЗЕН СВЯТ”-СОУ”КОНСТАНТИН-КИРИЛ ФИЛОСОФ”-РУСЕ
„ТОШКО ОТ АФРИКА” по Ангел Каралийчев
постановка Веселка Петрова
Начало на репетиция – 12.30 ч.
17 ч. Голяма сцена
УЧЕНИЧЕСКИ ТЕАТЪР”ЛЪЧ”- ПАГ”Н.ВАПЦАРОВ”-БЯЛА СЛАТИНА
„ИЗПАДНАЛИ ОТ КАРУЦАТА НА БОГА” по Йордан  Радичков
постановка – Лъчезар Лазаров
Начало на репетиция – 14 ч.
19 ч.Камерна зала
ТЕАТРАЛЕН СЪСТАВ – РБ”ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ”-РУСЕ
„ЮБИЛЕЙ” от А.П.Чехов
постановка Орлин  Дяков
Начало на репетиция – 16 ч.

31 МАЙ,ЧЕТВЪРТЪК
11 ч. Голяма сцена
ДЕТСКА ТЕАТРАЛНА СТУДИЯ”РОЛИ ДРОЛИ”-ОУ”ВАСИЛ ЛЕВСКИ”-РАЗГРАД
„ПРИКЛЮЧЕНИЯТА НА ЧИПОЛИНО” от Джани Рудари
постановка Валентина Георгиева
Начало на репетиция – 9 ч.
16 ч. Малка сцена
ТЕАТРАЛНА ФОРМАЦИЯ”ДВИЖЕНИЕ-ПМГ”АКАД.ИВАН ГЮЗЕЛЕВ”-ГАБРОВО
„БОМБЕТО” от Йордан Радичков
постановка Мариана Митева
Начало на репетиция -13.30 ч.
18 ч.Камерна зала
СТУДИО”ТЕАТЪР” – ОБЩИНСКИ ДЕТСКИ ЦЕНТЪР ЗА КУЛТУРА И ИЗКУСТВО – РУСЕ
„ОТ МНОГО УМ” от Ст.Л.Костов
постановка Любомир Кънев
Начало на репетиция – 15 ч.

1 ЮНИ , ПЕТЪК
11 ч.Камерна зала
СТУДИО”ТЕАТРАЛА” И   TAG GRUP- ОБЩИНСКИ МЛАДЕЖКИ ДОМ-РУСЕ АНГЛИЙСКА ГИМНАЗИЯ”ГЕО МИЛЕВ”-РУСЕ
„ПРЕДРЕЧЕНО ОТ КАСАНДРА” по Кольо Карагеоргиев
постановка  Илия  Деведжиев
Начало на репетиция – 8.30 ч.
15 ч. Малка сцена
ЕСТРАДНО-САТИРИЧЕН СЪСТАВ”ЛЕСИДРЕНЧЕ” – ОУ”ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ”-с.ЛЕСИДРЕН,ЛОВЕШКО
„СЦЕНКИ ОТ ЕЖЕДНЕВИЕТО НА ЕКОЛОГИЧНА ТЕМАТИКА”
постановка Дора Масларова
Начало на репетиция -12.30 ч.
17 ч. Камерна зала
СТУДИО”ТЕАТЪР” – ОБЩИНСКИ ДЕТСКИ ЦЕНТЪР ЗА КУЛТУРА    И ИЗКУСТВО-РУСЕ
„НА ЧЕТИРИ УШИ” от Питър Шафър
постановка Любомир Кънев
Начало на репетиция – 14 ч.
19 .15 ч. Голяма сцена
ДЕТСКО-ЮНОШЕСКИ ТЕАТРАЛЕН СЪСТАВ- СОУ”ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ”-ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
„СЪН В ЛЯТНА НОЩ” по Шекспир
постановка Ангелина Йорданова
Начало на репетиция – 16 ч.

2 ЮНИ,СЪБОТА
11 ч. Камерна зала
ТЕАТРАЛНО СТУДИО „МАСКА”- СТОЛИЧЕН ЦЕНТЪР ЗА РАБОТА С  ДЕЦА-СОФИЯ
„ДВУБОЙ” от Ив.Вазов
постановка Любов  Павлова
Начало на репетиция – 8.30 ч.
14 ч.Малка сцена
ТЕАТЪР”51” – СОУ”ЕЛИСАВЕТА БАГРЯНА” – СОФИЯ
„КРИВОРАЗБРАНАТА ЦИВИЛИЗАЦИЯ”  от Добри Войников
постановка Елена Георгиева
Начало на репетиция – 11.30 ч.
19 ч. Камерна зала
ТЕАТРАЛЕН СЪСТАВ – СОУ”ХРИСТО БОТЕВ”-РУСЕ
„ОНОВА НЕЩО”  от  Христо Бойчев
постановка Венцислав Петков
Начало на репетиция – 16 ч.

3 ЮНИ,НЕДЕЛЯ
11 ч.Камерна зала
ТИМ ТИЙН”ТЕАТЪР”-СОУ” П.К.ЯВОРОВ”-ЧИРПАН
„ФОРУМ.BG” по Нанси Ван Пелт
Постановка Валя Петкова
Начало на репетиция – 8.30 ч.
13.30 ч. Малка сцена
ДЕТСКИ ТЕАТРАЛЕН КОЛЕКТИВ – НЧ”НАПРЕДЪК”НОВА ЗАГОРА
„ТРИМАТА БРАТЯ И ЗЛАТНАТА ЯБЪЛКА” – народна приказка
постановка  Атанас Янакиев
Начало на репетиция – 11.30 ч.
14.30 ч. Голяма сцена
ТЕАТРАЛНА ТРУПА „ПРИЯТЕЛИ” – СОУ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ” – ЕЛИН ПЕЛИН
„КРАСАВИЦАТА И ЗВЯРЪТ”  от Д.Ларсон
 постановка Петя  Стефанова
Начало на репетиция – 11.30 ч.

16.00 ч. ресторант”Триада”
СДРУЖЕНИЕ”АРТИСТИСИМО”- РУСЕ
„ДЖУДЖЕТО ДЪЛГОНОСКО” по приказка на В.Хаус
постановка Александър Илиев
18.15 ч. Камерна зала
ТЕАТРАЛНА ФОРМАЦИЯ – СОУ”ФР.ШИЛЕР”-РУСЕ
„БОМБЕТО” от Й.Радичков
постановка  Венцислав Петков
Начало на репетиция – 15 ч.
20 ч. ресторант „Триада”
„АСАНСЬОРЪТ” от Иглика Пеева
постановка Александър Илиев

4 ЮНИ, ПОНЕДЕЛНИК
16 ч.  зала „Европа” на „Доходно здание”
ОБЯВЯВАНЕ НА НАГРАДИТЕ И ЗАКРИВАНЕ НА ФЕСТИВАЛА



Дата на публикацията: 20 Май 2012 Автор: Админ1
 

Социални мрежи

Абонамент

Електронен абонамент за новини и важни съобщения от СУ за европейски езици